گچ سفید

50 دانش آموز گچی با بیشترین امتیاز
رتبه
نام و نام خانوادگی
شهر
مدرسه
پایه/رشته
امتیاز
1
محمدامین حسینی
همدان ناحیه 1
نمایندگی همدان
یازدهم ریاضی
2535
2
سید نیما حسینی
کرمان ناحیه 1
علامه‌حلی 1
یازدهم تجربی
2270
3
آریا رشیدی
کرمان ناحیه 2
علامه حلی 2
دهم ریاضی
2145
3
محمد شفیع زاده
تهران -منطقه 6
خوارزمی
یازدهم تجربی
2145
5
دریا دشتی
همدان ناحیه 1
نمایندگی همدان
یازدهم تجربی
2080
6
دانیال تاجیک
تهران -منطقه 15
ماندگار البرز
دهم تجربی
1775
7
محمد امین عبدی
شهریارناحیه 1
آیریسک تهران
دهم تجربی
1650
8
ارمان عبداللهی
بیرجند
شهید بهشتی
یازدهم تجربی
1585
9
ریحانه داوریان
همدان ناحیه 1
نمایندگی همدان
یازدهم تجربی
1560
9
احسان پنجه شاهی
تهران -منطقه 4
ماندگار البرز
دهم تجربی
1560
11
پانته آ فرهادی
همدان ناحیه 1
نمایندگی همدان
دهم ریاضی
1520
12
پویا مددی
شهریارناحیه 1
آیریسک تهران
دهم ریاضی
1515
13
علي اصغر ساكي
تهران -منطقه 8
ماندگار البرز
دهم تجربی
1495
14
امیررضا واشقانی فراهانی
تهران -منطقه 4
ماندگار البرز
دهم ریاضی
1400
15
فاطمه هدایتی
محلات
آیریسک تهران
دهم تجربی
1380
16
مهران جدیدی
تهران -منطقه 18
ماندگار البرز
دهم تجربی
1370
17
سید محمد روناسی
کرمان ناحیه 2
علامه‌حلی 1
یازدهم ریاضی
1360
18
فرشید سبحانی نیا
تهران -منطقه 5
ماندگار البرز
دهم تجربی
1325
19
Parva Hooshyar
همدان ناحیه 1
آیریسک تهران
دهم تجربی
1275
20
مهدی مظلوم
تهران -منطقه 18
ماندگار البرز
دهم تجربی
1240
21
محمد جواد انصاری
تهران -منطقه 4
ماندگار البرز
دهم تجربی
1175
22
عرفان پنجه شاهی
تهران -منطقه 4
ماندگار البرز
دهم ریاضی
1145
23
امیرحسین متاجی
نوشهر
آیریسک تهران
دهم تجربی
1130
24
ارین عسگری مطلق
تهران -منطقه 5
ماندگار البرز
دهم تجربی
1105
25
محمد صدرا افراسیابی
تهران -منطقه 2
ماندگار البرز
دهم تجربی
1095
26
امین بادفیروز
تهران -منطقه 15
ماندگار البرز
دهم تجربی
1070
27
رادین رمضانی
گرگان
آیریسک تهران
یازدهم تجربی
1055
27
Mohammad saleh Gazmeh
علی اباد
آیریسک تهران
یازدهم تجربی
1055
29
Hossein Karimi
فریدون شهر
سعدی
دهم تجربی
1030
30
مهراد نادری
تهران -منطقه 6
ماندگار البرز
دهم تجربی
1015
31
امیر حسین حشمتی
تهران -منطقه 5
ماندگار البرز
دهم تجربی
975
32
محمدحسین نظری
تهران -منطقه 14
آیریسک تهران
یازدهم تجربی
965
33
نیما اعرابی
تهران -منطقه 16
ماندگار البرز
دهم تجربی
960
34
محمد میرزادی
کرمان ناحیه 1
علامه‌حلی 1
دهم ریاضی
950
34
سهیل خلعتبری
تهران -منطقه 2
آیریسک 12(پسران)
یازدهم تجربی
950
36
امیررضا طهماسبی
تهران -منطقه 13
ماندگار البرز
نامشخص
945
37
ناهید نواییان
تهران -منطقه 9
رشد
یازدهم تجربی
935
38
هستی رحیمی
سنندج ناحیه 2
سما
دهم تجربی
925
39
مبین پادیار
همدان ناحیه 2
علامه حلی 2
یازدهم تجربی
895
40
ستاره کرد
کوهدشت
فرزانگان
یازدهم تجربی
870
41
فرزام کوهی رونقی
شهرری ناحیه 2
آیریسک تهران
یازدهم ریاضی
865
42
مهدیار باقرپور
ساری ناحیه 1
آیریسک تهران
یازدهم ریاضی
845
43
آنالی دلشادی
تهران -منطقه 1
خرد
یازدهم تجربی
830
44
ملیکا صادقی
تهران -منطقه 6
فرزانگان 4
یازدهم تجربی
820
44
شانلی سمیع نژاد
اردبیل ناحیه 1
فرزانگان 1 (اردبیل)
دهم تجربی
820
46
ریحانه باقری
مشهدناحیه 4
فرزانگان 1
یازدهم تجربی
810
47
علی افشار
تهران -منطقه 4
ماندگار البرز
دهم تجربی
780
48
پرهام اغنمی
تهران -منطقه 5
ماندگار البرز
دهم تجربی
775
49
دانیال حکیمی
آمل
شهید بهشتی
نامشخص
765
49
سید محمد یاسین موسوی
کل تپه
علامه حلی 2
دهم تجربی
765